Apžvalginiai pramoginiai skrydžiai

Spausdinti

Skrydis virš KaunoVienas iš laisvalaikio praleidimo ir atsipalaidavimo būdų - skraidymas. Tai pramoga, norintiems išbandyti kažką naujo, kartais ekstremalaus, suteikiančio sparnus ne tik sielai... Jei ieškote ypatingos dovanos sau, draugui ar artimam žmogui - padovanokite nuostabias akimirkas, malonius pojūčius, gerą nuotaiką ir ilgai išliekančius įspūdžius. Pasimėgaukite miesto vaizdais skrisdami dviviečiu arba keturviečiu lėktuvu virš Kauno. Pasirinkite skrydžio maršrutą ir laiką, o mes pasistengsime, kad tai būtų nepamirštama.

O gal turite svečių iš užsienio? Iš paukščio skrydžio  miesto grožybes pamatysite greitai, patogiai ir be jokio nuovargio.

 

Standartinis 10/12 min. skrydis:
Greitis: 160 km/h
Aukštis: 360 metrų virš jūros lygio
Atstumas: 20/25 km

Maršrutas virš Pažaislio vienuolyno1 standartinis maršrutas: Pakylam iš S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo ir skrendam vakarų kryptimi pro Žemės ūkio universitetą link Kačerginės. Apsisukę, skrendame atgal pro Lampėdžius, senamiestį, "Žlgirio" areną ir padarę posūkį virš Šančių, tūpiame aerodrome. Tikrasis maršrutas gali nežymiai keistis, priklausomai nuo oro eismo sąlygų.

2 standartinis maršrutas: Pakylam iš S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo ir skrendam rytų kryptimi link Kauno hidroelektrinės ir Girionių. Apsisukę virš Kauno marių, skrendame atgal virš Šančių, "Žlgirio" arenos, senamiesšio, Lampėdžių ir apsukę Žemės ūkio universitetą tūpiame aerodrome. Tikrasis maršrutas gali nežymiai keistis priklausomai nuo oro eismo sąlygų.

Galimi įvairūs kiti maršrutai. Jūs kartu su pilotu apžvelgę žemėlapį, galite pasirinkti kur skrisite.

Garantuojame nepamirštamus įspūdžius kiekvienam, pasirinkusiam apžvalginį skrydį.

Pasirinkus standartinius maršrutus, minimali parama aeroklubui prasideda nuo 60 EUR vienam asmeniui. Pasirinkus ilgesnį maršrutą ar keturvietį lėktuvą, kuriame telpa 3 asmenys, Parama gali būti ir didesnė ( 80 ; 100 ; 145, ... 230 ). Skambinkite mums jei norite pasitarti ir pasirinkti skrydį.

Didesnėms kaip 12 asmenų grupėms taikoma 10% nuolaida.

Prieš planuodami atvykti į S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą būtinai paskambinkite lakūnui ir pasitikslinkite ar tikrai galima skristi, ar nepasikeitė oro sąlygos. Skambinkite lakūnams visais jums rūpimais klausimais.
                                                                Lakūnų kontaktai

Aeroklubo Rekvizitai

Įmonės kodas: 193159777
PVM kodas: LT931597716
Bankas: AB Bankas SWEDBANK
Banko kodas: 73000
Sąskaitos Nr: LT087300010002244395

Kontaktiniai duomenys

Registracijos ir pašto adresas:   Veiverių g. 132
LT-46337 Kaunas, Lietuva

Veiklos adresas:  Karo aviacijos g. 28
Mob.:  +370 600 14325  ; +370 687 45132

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Kvietimas skrydžiui

Kvietimą skrydžiui gali įsigyti kiekvienas atitinkamai parėmęs aeroklubą. Nuo jūsų paramos dydžio priklausys skrydžio trukmė ir skrydžio pobūdis (akrobatinis ar apžvalginis). Norėdami įsigyti tokį kvietimą, kreipkitės į mūsų klubo narius arba pilotus ir jie jums suteiks daugiau informacijos, patars kokį skrydį kokia proga vertėtų įsigyti.

Mes Facebook'e