Parodomieji skrydžiai

Spausdinti

2 lėktuvų skrydis

2 lėktuvų skrydis2 lėktuvų parodomoji programaRengiate šventę ar kitą renginį ir norite jį paįvairinti, papuošti neįprastais reginiais? Užsisakykite parodomąjį vieno, dviejų arba trijų lėktuvų skrydį.
Akrobatiniai parodomieji skrydžiai, tai didelio meistriškumo lakūnų programos atliekamos nedideliame aukštyje. Lėktuvai atlieka sudėtingas akrobatines figūras skrisdami tiek solo, tiek kartu, sparnas prie sparno, dūmais raižo dangų ir piešia įvairias figūras. Aviacijoje grupinis pilotažas yra vienas sudėtingiausių skraidymo elementų, reikalaujantis didelio pilotų meistriškumo ir susiskraidymo. Mokytis skraidyti kelių lėktuvų rikiuotėje pradeda jau pakankamą patirtį turintys lakūnai, o grupėje daryti kilpas ir kitas figūras reikia dar didesnio meistriškumo. Skrendant sparnas prie sparno, atstumas tarp lėktuvų sparnų yra labai mažas, todėl mažiausia klaidelė gali būti lemtinga.

Tam, kad tokie pasirodymai publikai būtų įspūdingi ir kartu saugūs, pilotai daug treniruojasi ne tik ore, bet ir žemėje išnagrinėdami visas programos detales. Ruošiantis konkrečiam pasirodymui atkreipiamas dėmesys į vietovę, kliūtis pasirodymo vietoje ir jų aukščius, meteorologines sąlygas. Visa tai yra labai svarbu.

Šis prestižinis pasirodymas siūlomas asmeninėms ir viešoms šventėms, privatiems įmonių susibūrimams. Tai reginys, paliekantis neišdildomą įspūdį.

Akrobatinio skrydžio programos kaina priklauso nuo lėktuvų skaičiaus ir pasirodymo vietos, t.y. kaip toli pasirodymo vieta nuo S. Dariaus ir S.Girėno aerodromo.

Jeigu norite pradžiuginti savo šventės dalyvius - užsisakyte parodomąjį skrydį - lėktuvų atliekamos kvapą gniaužiančios figūros danguje bus nepamirštama šventės akimirka.

Daugiau informacijos telefonais: +370 687 45132 ; +370 680 48187

"Nepamirštama šventės akimirka - akrobatinis parodomasis skrydis"

Aeroklubo Rekvizitai

Įmonės kodas: 193159777
PVM kodas: LT931597716
Bankas: AB Bankas SWEDBANK
Banko kodas: 73000
Sąskaitos Nr: LT087300010002244395

Kontaktiniai duomenys

Registracijos ir pašto adresas:   Veiverių g. 132
LT-46337 Kaunas, Lietuva

Veiklos adresas:  Karo aviacijos g. 28
Mob.:  +370 600 14325  ; +370 687 45132

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Kvietimas skrydžiui

Kvietimą skrydžiui gali įsigyti kiekvienas atitinkamai parėmęs aeroklubą. Nuo jūsų paramos dydžio priklausys skrydžio trukmė ir skrydžio pobūdis (akrobatinis ar apžvalginis). Norėdami įsigyti tokį kvietimą, kreipkitės į mūsų klubo narius arba pilotus ir jie jums suteiks daugiau informacijos, patars kokį skrydį kokia proga vertėtų įsigyti.

Mes Facebook'e