Pilotų mokymas

Spausdinti

Skrydis virš Pažaislio vienuolynoViskas prasideda nuo svajonių. Apie šeimą, darbą, sutvarkytą buitį, namus, atostogas, poilsį.

Svajojate išmokti skraidyti? Tegul svajonė pildosi, nes tai yra daug paprasčiau nei įsivaizduojate! Jeigu atitinkate medicinos reikalavimus (kurie nėra labai griežti), esate ne jaunesnis kaip 17 metų atlikdamas pirmąjį savo skrydį lėktuvu ir turite noro - skambinkite arba rašykite mums!

 

Kauno aeroklubas - tai aviacijos mokymo organizacija, turinti Civilinės Aviacijos Administracijos (CAA) pažymėjimą-sertifikatą rengti vienmotorių lėktuvų pilotus PPL licenzijai gauti. Turime daugiau nei 45 metų patirtį. Mūsų klube skraidyti išmokusius pilotus jūs galite sutikti ir karinėse oro pajėgose, ir įvairiose aviakompanijose, ir kituose aeroklubuose.

Kauno aeroklube jūs galite

  • išmokti skraidyti ir gauti piloto mėgėjo licenciją (PPL),
  • išmokti skraidyti akrobatiniu lėktuvu ir gauti akrobatinių skrydžių kvalifikaciją bei kategoriją,

Teorinė mokymo dalis dėstoma grupėse. Kursai vyksta  KTU  auditorijose kasmet nuo gruodžio 1 d..

Praktinė dalis - mokomieji skrydžiai - atliekami S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome, Kaune. Skrendama ir į kitus aerodromus Lietuvoje. Skrydžių grafikas derinamas individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno mokinio pageidavimus bei galimybes.

Praktinę pilotų mėgėjų rengimo programą parsisiųskite čia.

Išsamesnės informacijos teiraukitės Kauno aeroklube telefonais: +370 687 45132; +370 680 48187

IŠMOKTI SKRAIDYTI GALI KIEKVIENAS!

Pilotų mokymas

Paieška

Aeroklubo Rekvizitai

Įmonės kodas: 193159777
PVM kodas: LT931597716
Bankas: AB Bankas SWEDBANK
Banko kodas: 73000
Sąskaitos Nr: LT087300010002244395

Kontaktiniai duomenys

Registracijos ir pašto adresas:   Veiverių g. 132
LT-46337 Kaunas, Lietuva

Veiklos adresas:  Karo aviacijos g. 28
Mob.:  +370 600 14325  ; +370 687 45132

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Kvietimas skrydžiui

Kvietimą skrydžiui gali įsigyti kiekvienas atitinkamai parėmęs aeroklubą. Nuo jūsų paramos dydžio priklausys skrydžio trukmė ir skrydžio pobūdis (akrobatinis ar apžvalginis). Norėdami įsigyti tokį kvietimą, kreipkitės į mūsų klubo narius arba pilotus ir jie jums suteiks daugiau informacijos, patars kokį skrydį kokia proga vertėtų įsigyti.

Mes Facebook'e