Skraidymų Bazė

Spausdinti

Aleksoto aerodromas iš oro

Dauguma mūsų skraidymų vyksta Kaune, Aleksoto S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome ir dalis Pociūnų aerodrome nuorodas į abu aerodromus rasite paspaudę čia. Atvykusiems į  S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą siūlome pasinaudoti mūsų akrobatiniu ir apžvalginiu skrydžiais, bei kitomis paslaugomis. Pilnas paslaugų sąrašas čia. Aviacijos entuziastus kviečiame išmokti skraidyti Kauno aeroklubo lėktuvais, daugiau informacijos čia.

S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome yra įsikūręs Lietuvos Aviacijos Muziejus, kurį taipogi rekomenduojame aplankyti, nuorodą į LAM ir daugiau naudingų nuorodų rasite čia.

Visus mūsų rėmėjus ir klientus atvykstant į aerodromą kviečiame atsivešti būrį draugų. Stengiamės sudaryti geras sąlygas Jūsų šventei. Galėsite pasinaudoti mūsų terasa, iš kurios atsiveria puikus vaizdas stebėti skrydį, fotografuoti ar filmuoti skrendantįjį.

Sėdėdami prie stalo galite mėgautis užkandžiais ir gėrimais. Atvykstantyss automobiliais ras vietos erdvioje stovėjimo aikštelėje.

 

Mes mėgstame dalintis įspūdžiais ir kviečiame smalsuolius pasigrožėti mūsų nuotraukų kolekcija paspaudus čia. Informaciją kaip mus rasti rasite čia.

Aeroklubo Rekvizitai

Įmonės kodas: 193159777
PVM kodas: LT931597716
Bankas: AB Bankas SWEDBANK
Banko kodas: 73000
Sąskaitos Nr: LT087300010002244395

Kontaktiniai duomenys

Registracijos ir pašto adresas:   Veiverių g. 132
LT-46337 Kaunas, Lietuva

Veiklos adresas:  Karo aviacijos g. 28
Mob.:  +370 600 14325  ; +370 687 45132

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Kvietimas skrydžiui

Kvietimą skrydžiui gali įsigyti kiekvienas atitinkamai parėmęs aeroklubą. Nuo jūsų paramos dydžio priklausys skrydžio trukmė ir skrydžio pobūdis (akrobatinis ar apžvalginis). Norėdami įsigyti tokį kvietimą, kreipkitės į mūsų klubo narius arba pilotus ir jie jums suteiks daugiau informacijos, patars kokį skrydį kokia proga vertėtų įsigyti.

Mes Facebook'e